УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАУКИ

Опубліковано у 17/05/2018

 

 

 

Щорічно у третю суботу травня відзначається День науки – професійне свято працівників науки України. Рівень соціально-економічного розвитку країни, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначається науковим потенціалом. Науковий потенціал України вважається одним з найкращих у Європі. Ми працюємо у важливій галузі, мета якої обґрунтування наукових засад  лісового господарства в Карпатах на принципах збалансованого розвитку.

Вважаю, що першорядним і основним завданням діяльності інституту є досягнення відповідності наукових результатів європейському рівню наукового продукту, підвищення їх вагомості та суттєве збільшення обсягів впровадження результатів виконаних досліджень  в практику ведення лісового господарства гірських регіонів. Це дієвий спосіб реального перебування в науковому процесі й водночас шлях до подолання фінансової скрути.

Усвідомлюю всю складність роботи в сучасних умовах, але вірю в успіх, оскільки сподіваюся і розраховую на Вашу підтримку.

Сердечно вітаю зі святом науковців і всіх працівників інституту. Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам. Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції та наукових здобутків на славу науки та України! Щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам та вашим рідним і близьким.

 

З повагою директор УкрНДІгірліс О.І. Голубчак

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *