УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

До Дня лісу!

Опубліковано у 21/03/2019


Щороку 21 березня відзначають Міжнародний день лісів, який започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Кожного року він проходить під різними гаслами, у 2019 році – під гаслом «Ліси та освіта» з меседжем «Учись любити ліс».

У цей день в Україні стартує щорічна Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля.

Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення діток з роботами, які проводяться по збільшенню лісистості держави та їх безпосередня участь у створенні нових насаджень, як одного із основних компонентів біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Науковці нашого інституту разом з дітками дошкільного навчального закладу №1 «Калинонька» м. Івано-Франківська також долучилися до цієї акції. Вони розповіли дітям про життя лісу і разом з ними висадили алейку з самшиту вічнозеленого.

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *