УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

«МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Опубліковано у 20/04/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 18 квітня 2018 р. долучилися працівники УкрНДІгірліс під керівництвом завідувача гірського науково-дослідного відділу Клюшта І.І.; Хрипелівське лісництво ДП «Івано-Франківське ЛГ» на чолі з лісничим Остапю’ком А.П. та шкільне лісництво Зеленської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором Дем’янчуком Т.Б., та керівником шкільного лісництва Косюк Л.Д.

Учасниками акції було висаджено на території Зеленської школи та дитячого садка алею із саджанців модрини, дугласії, ялиці бальзамічної. В центрі села Зелена біля пам’ятника висаджено декоративний посадматеріал ялівцю пірамідального, ялівцю козачого, ялівцю золотистого, туї, а також висаджено алею з самшиту вічнозеленого.

Метою акції є залучити громадськість, до відтворення лісових ресурсів своєї місцевості, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості й загалом всім охочим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *