УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

НІМЕЦЬКІ СТУДЕНТИ-ЛІСІВНИКИ ВІДВІДАЛИ ФРАНКІВЩИНУ

Опубліковано у 10/09/2018

4 вересня Івано-Франківщину відвідали студенти лісогосподарського профілю із університетів ФРН та Національного лісотехнічного університету України.

Знайомство з лісовим господарством Прикарпаття студенти розпочали з керівництвом та фахівцями Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На зустрічі молоді люди обговорили з лісівниками та науковцями проблеми всихання смерекових насаджень Івано-Франківщини та напрацювання щодо підвищення продуктивності, посилення захисних функцій та стійкості гірських лісів.

У планах делегації візит до Делятинського лісового господарства, де студенти-лісівники ознайомляться з процесами лісовідновлення та лісовою інфраструктурою, відвідають ялицевий резерват.

Поїздка здійснюється в рамках німецько-українського проекту «ForestExchangeІІ », який реалізується НЛТУ України у партнерстві з німецькою організацією APOLLOза програмою «Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам`ять, відповідальність, майбутнє» (ФРН).

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *