УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ І НАУКИ, МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Опубліковано у 05/06/2018

В червні 2018р. УкрНДІгірліс підписав договори про партнерство та співпрацю з  КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж» та Закарпатський лісотехнічний коледж Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України». Предметом Договору є співпраця Сторін, спрямована на розвиток науки, підвищення рівня надання науково-дослідних та освітніх послуг, координацію міжнародної діяльності та створення сприятливих умов для здійснення освітніх, наукових та науково-дослідних проектів в напрямку удосконалення системи, методів і способів ведення лісового і мисливського господарства.

З метою досягнення максимальної ефективності співпраці, Сторони будуть розвивати усі традиційні форми, включно з  організацією семінарів, надання викладачів та лекторів з числа співробітників для викладання окремих лекцій та курсів з навчальними програмами, проведення наукових конференцій, інших освітніх та інформаційних заходів.

В цьому ж місяці Інститут гірського лісівництва має намір підписати ще один договір про співпрацю між УкрНДІгірліс та   “Сторожинецький лісовий коледж”, в результаті якого можна буде виконувати спільні дослідницькі роботи в рамках міжнародних грантів, проведення спільних семінарів за узгодженою тематикою, надання змоги співробітникам Сторін публікувати наукові статті, а також результати спільної науково-дослідницької діяльності в журналах та наукових виданнях один одного.

 

З метою розвитку творчої співпраці між працівниками наукових установ Національної Академії наук України  та співробітниками природоохоронних установ Польщі, а також охорони природи на  транскордонних територіях і впровадження стратегії сталого розвитку в Східних Карпатах, Український науково-дослідний інститут гірського лісівництва
ім. П. С. Пастернака та Бещадський Парк Народовий (Устрики Гурне, Польща), домовились співпрацювати в напрямку: організації спільних досліджень у межах природоохоронних територій України та Польщі; обміну досвідом; організації наукових конференцій і семінарів; підготовці та реалізації спільних проектів досліджень природних ресурсів та охорони зникаючих популяцій рослин і тварин у Східних Карпатах.

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *