УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІРСЬКОГО ЛІСІВНИЦТВА ІМ. П.С. ПАСТЕРНАКА (УКРНДІГІРЛІС)
новини

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ У ДЕРЖАВНИХ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Опубліковано у 17/10/2018

Протягом 24-28 вересня у рамках Німецько-українського агрополітичного діалогу відбулася фахова інформаційна поїздка у Німеччину на тему «Удосконалення менеджменту у державних лісогосподарських підприємствах». Метою поїздки було:

  • Розширення та поглиблення знань у сфері аналізу економічної ефективності господарської діяльності державних лісогосподарських підприємств;
  • Обмін досвідом з метою покращення та підвищення ефективності державних лісогосподарських підприємств;
  • Обмін за станом поточних результатів досліджень в управлінні державними лісогосподарськими підприємствами;
  • Візит до державних лісогосподарських підприємств, а також вертикальне бачення структури, методу роботи, економіки підприємства (фінансування)

 

Учасники проекту – вісім українських експертів з лісової політики та інвентаризації лісів. Це спеціалісти із Державного агентства лісових ресурсів України та підпорядкованих йому спеціалізованих регіональних установ (УкрНДІгірліс представляла вчений секретар УкрНДІгірліс, кандидат сільськогосподарських наук Гудима В.М.), Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України.

Під час поїздки делегація відвідала Державне підприємство «Баварські державні ліси», Міністерство інфраструктури та сільського господарства Тюрингії, Управління лісового господарства у м. Герен «Тюринзький ліс», Державне підприємство «Саксонський ліс».

About admin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *